pozadi

NABÍDKA SLUŽEB | Prádelna Koudelka a syn s.r.o. | Liberec

bublinky

Nabídka služeb

Prádelna Koudelka a syn s.r.o. v současné době provozuje prádelenské zařízení s denní kapacitou 2,5 tun prádla/ směna. Prádelenské stroje jsou od vzniku firmy v roce 1991 pravidelně renovovány i obměňovány a patří v současné době ke standardu pro údržbu textilních materiálů v ČR. Naše společnost nabízí komplexní prádelenské služby, které uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky z řad hotelů a restaurací. Kromě základní služby praní prádla nabízíme pronájem ložního a froté prádla v běžných kategoriích včetně prádla pro luxusní hotelová zařízení. Samozřejmostí jsou pro nás operativní dodávky prádla každý den včetně svátků. Zabýváme se komplexním servisem v oblasti prádelenských služeb se zaměřením zejména na hotely, penziony, ubytovny a jiná ubytovací zařízení, gastronomická zařízení.

Dále pak nabízíme veškeré služby pro průmyslové podniky, zejména v liberecké průmyslové zóně, od praní osobních pracovních oděvů až po praní speciální, a to praní filtrů, osobních ochranných pomůcek (rukavice) nebo vybavení kanceláří (záclony, závěsy, ručníky).

Kromě základní služby praní, žehlení a rozvozu nabízíme servisní pronájem ložního, froté a stolního prádla včetně jeho kompletní údržby. Každý zákazník má možnost výběru ze široké nabídky podle svých požadavků na materiál, rozměry a barvu. Spolupracujeme s osvědčenými dodavateli jak od nás, tak i ze zahraničí. Proto jsme schopni vybavit Vás textiliemi nejvyšší jakosti, ale s důrazem na pořizovací náklady.

Naší prioritou je dodržování přísných zásad pro vysoce kvalitní, hygienicky dokonalou a přitom šetrnou údržbu veškerého sortimentu prádla. Kvalita praní je pravidelně testovaná Textilním zkušebním ústavem v Brně.

 

 

Copyright © Prádelna Koudelka a syn s.r.o. | Made By NetDesign s.r.o.